Industrial Machinery Background

PARDUOKITE SAVO MAŠINĄ UŽ GERIAUSIĄ KAINĄ

MAŠINOS DUOMENYS

3 veiksmai norint parduoti mašiną

NUSIŲSKITE PRAŠYMĄ PARDUOTI

GAUKITE PIRKIMO PASIŪLYMĄ

PIRKTI MACHINE!

Ką apie mus sako gamintojai

Naudodamasis GINDUMAC paslaugomis, greitai ir lengvai pardaviau savo mašiną. Nuo nemokamo kokybės patikrinimo iki paėmimo GINDUMAC pasirūpino viskuo, ir galiausiai per trumpą laiko nupirko mano mašiną už labai gerą ir sąžiningą kainą. Visiškai rekomenduoju!
-MHF Martin Halbgewachs GmbH & Co. KG - Funken Formen Fräsen
Per pastaruosius kelis metus konkrečios mašinos, kurios man reikėjo, pirkimo procesas visada reikalavo labai daug laiko. Bendradarbiaudamas su GINDUMAC dabar galiu visą dėmesį sutelkti į pagrindines verslo operacijas. Jie atlieka darbą nuo analizės iki įrengimo, todėl man įsigyti mašiną tapo daug lengviau.
-Murat Yildirim, „DTS GmbH - Diamond Tooling Systems“ generalinis direktorius
Mums labai svarbu turėti patikimą partnerį, padedantį mums parduoti ir įsigyti naudotas pramonines mašinas savo švietimo centrui. Jau pirmą kartą bendradarbiaudami su GINDUMAC mes pardavėme vieną iš savo CNC tekinimo mašinų greitai ir už labai gerą kainą. Nuo tada mes nuolat kartu planuojame būsimus projektus.
-Harry Laufer, „TÜV Nord Bildung Saar GmbH“ vykdantysis direktorius

Mūsų interneto svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi mūsų interneto svetaine ir nekeisdami slapukų nuostatų sutinkate su slapukų naudojimo politikos nuostatomis.  Spustelėkite čia, jei norite sužinoti daugiau.

ATMESTIpriimti