Logistikos paslaugos

Pasaulinės visapusės logistikos paslaugos

blue background

Teikiame visapuses naudotų mašinų logistikos paslaugas visame pasaulyje

GINDUMAC
Logistikos paslaugos

Patogumas dėl visapusės logistikos paslaugų


Naudotas mašinas perkantiems pirkėjams teikiame visapuses logistikos paslaugas, įskaitant naudotų mašinų paruošimą, krovimą, gabenimą ir įrengimą naudodamiesi savo partnerių tinklu, kurį sudaro šimtai logistikos įmonių.

products:CORPORATE_LOGISTICS_SERVICES_ALT

Ruošimas gabenimui

GINDUMAC kruopščiai atrenka geriausius specialistus, kurie sustabdys, išleis alyvą ir demontuos jūsų mašiną. Visos dūžtančios detalės taip pat pritvirtinamos, kad pervežant būtų išvengta žalos.

products:CORPORATE_LOGISTICS_SERVICES_ALT

Krovimas

Mašinos apkraunamos pagal rekomendacijas, kurios nurodytos atitinkamuose naudotojo vadovuose. Samdome vietines įmones, kad jos pakrautų mašinas į išvežančią transporto priemones naudojant kranus ar keltuvus.

products:CORPORATE_LOGISTICS_SERVICES_ALT

Transportas

GINDUMAC gali pervežti jūsų mašiną keliais, geležinkeliu, jūros ar oro transportu. Savo patirties dėka siunčiame į / iš daugiau nei 30 šalių. Padedame jums su logistikos ir muitinės procedūromis.

products:CORPORATE_LOGISTICS_SERVICES_ALT

Įrengimas

Mūsų vietiniai partneriai užtikrins, kad jūsų mašina būtų įrengta ir paruošta darbui.

Mūsų interneto svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi mūsų interneto svetaine ir nekeisdami slapukų nuostatų sutinkate su slapukų naudojimo politikos nuostatomis.  Spustelėkite čia, jei norite sužinoti daugiau.

ATMESTIpriimti