Mašinų kategorijos

Metalo ir plastiko apdirbimo mašinos

blue background

Esame pasauliniai ekspertai naudotų staklių, lakštinio metalo, injekuojamojo formavimo mašinų ir automatizavimo įrangos srityje.

GINDUMAC
Mašinų kategorijos

Mašinų kategorijos


Mes, GINDUMAC, specializuojamės 4 pagrindinių naudotų mašinų kategorijų prekyboje: naudotos staklės, naudotos lakštinių metalų mašinos, naudotos injekuojamojo formavimo mašinos ir naudota automatizavimo įranga.

Parduodamų naudotų pramoninių mašinų pavyzdys

Staklės

Naudotų staklių kategorijoje perkame įvairių prekės ženklų ir modelių mašinas iš pagrindinių tarptautinių OĮG, tokių kaip „DMG Mori“, „Mazak“, HAAS ir +GF+, bei specializuotų regioninių OĮG ir jas parduodame. Mūsų mašinų asortimentas apima pagrindines naudojimo sritis, tokias kaip frezavimas, tekinimas, gręžimas ir erozija.

Parduodamų naudotų pramoninių mašinų pavyzdys

Lakštinis metalas

Esame ekspertai naudotų lakštinio metalo mašinų prekybos srityje, pirkdami mašinas iš įvairių OĮG, kurie tiekia prekes pasauliniu ir regioniniu mastu, tokių kaip „Trumpf“, AMADA, „Bystronic“ ar „Muratec“. Mūsų produktų sąraše rasite keletą metalo apdirbimo mašinų naudojimo tipų – nuo pjovimo lazeriu iki pramušimo ar kirpimo.

Parduodamų naudotų pramoninių mašinų pavyzdys

Plastiko apdirbimas

Naudotos plastiko apdirbimo mašinos yra viena iš mūsų svarbiausių kategorijų. Perkame naudotas plastiko apdirbimo mašinas iš įvairių OĮG, tokių kaip „KraussMaffei“, ENGEL, „Arburg“ ar „Battenfeld“, ir jas parduodame. Mūsų produktų sąraše pasirinkę injekuojamąjį formavimą rasite įvairių prekės ženklų, modelių ir pagaminimo metų.

Parduodamų naudotų pramoninių mašinų pavyzdys

Automatizavimo įranga

Mes, GINDUMAC, taip pat siūlome automatizavimo įrangos sprendimus. Naršykite mūsų produktų sąrašą norėdami rasti įvairių tipų linijinių, šarnyrinių ir šoninio veikimo robotų. Nuolat plečiame savo produktų asortimentą naudota automatizavimo įranga iš įvairių OĮG, tokių kaip „Kuka“, ABB, FANUC ar „Yaskawa“.

Parduodamų naudotų pramoninių mašinų pavyzdys

Medienos apdirbimo mašinos

Naudotų medžio apdirbimo staklių kategorijoje perkame ir parduodame įvairių prekės ženklų ir modelių stakles, pradedant pagrindiniais tarptautiniais OEM gamintojais, tokiais kaip HOMAG, BIESSE ar SCM, ir baigiant specializuotais regioniniais OEM gamintojais. Mūsų staklių asortimentas atspindi pagrindines taikymo sritis, tokias kaip frezavimas, gręžimas, pjaustymas ar briaunų apdirbimas.

Mūsų interneto svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi mūsų interneto svetaine ir nekeisdami slapukų nuostatų sutinkate su slapukų naudojimo politikos nuostatomis.  Spustelėkite čia, jei norite sužinoti daugiau.

ATMESTIpriimti