Apie mus

Global Industrial Machinery Cluster

blue background

Mes esame mašinų prekybos ateitis

GINDUMAC
Apie GINDUMAC
Kas mes esame

MŪSŲ ĮMONĖ


Pavadinimas GINDUMAC reiškia „Pasaulinis pramonių mašinų telkinys“. GINDUMAC yra pirmaujanti įmonė tarptautinėje naudotų mašinų prekybos rinkoje. Vykdome veiklą visame pasaulyje pasitelkdami platų naudotų mašinų ekspertų tinklą ir turėdami skyrius Vokietijoje, Ispanijoje ir Indijoje. Mūsų tarptautinė komanda, kurią sudaro daugiau nei 30 darbuotojų, su atsidavimu plėtoja mašinų prekybos ateitį pasauliniu mastu.

Perkame mašinas iš metalo ir plastiko apdirbimo pramonės įmonių ir jas parduodame. Orientuojamės į įvairių tarptautinių gamintojų naudotas stakles, naudotas lakštinio metalo mašinas, naudotas plastiko apdirbimo mašinas, naudotą automatizavimo įrangą ir naudotas atsargines dalis bei papildomus mašinų tipus.

Esame skaitmeninė įmonė, todėl vykdydami savo pasaulinę prekybą naudojame moderniausias technologijas ir duomenimis pagrįstus sprendimus, kad užtikrintume geriausias įmanomas rinkos kainas pirkėjams ir pardavėjams.

Example of used industrial machines to buy and sell

MŪSŲ PASLAUGOS


Teikiame individualizuotas paslaugas, kurias sukūrėme tarptautinei naudotų mašinų rinkai. Be finansavimo modelių, tokių kaip 120 dienų mokėjimas ar 12 mėnesių lizingas, taip pat teikiame visapuses logistikos paslaugas, įskaitant naudotų mašinų paruošimą, krovimą, gabenimą ir įrengimą. Be to, naudotų mašinų pirkėjai gali pasirinkti papildomų paslaugų, pvz., „Premium“ apžiūrą ir mašinos stebėjimą.

MŪSŲ PAŽADAS


Mūsų pažadas – naudotų mašinų prekybą padaryti sąžiningą, skaidrią ir ekonomišką. Jei norite pirkti ar parduoti, nuo pat pradžių teikiame visapuses paslaugas: sutelkite dėmesį į verslo operacijas, o mes pasirūpinsime viskuo kitu! Save laikome “One Group, One Movement” ir kuriame mašinų prekybos ateitį.

The used machinery movement

MŪSŲ BIURAI


Pasaulis yra ten, kur vykdome veiklą. Nuo Vokietijos (biurai Kaizerslauterne ir Liudvigsburge), Ispanijos (biurai Barselonoje ir Vitorijoje-Gasteise) iki Indijos (biurai Vadodara ir Mumbajuje) –perkame ir parduodame naudotas mašinas visame pasaulyje.

VOKIETIJA

LOADING ..

ISPANIJA

LOADING ..

LOADING ..

MŪSŲ KOMANDA


Pagrindinė mūsų įmonės vertybė – mūsų komanda! Kiekvieną dieną su energija ir atsidavimu dirbame ir plėtojame mašinų prekybos ateitį. Mūsų komanda yra derinys dinamiškų ir į ateitį orientuotų žmonių iš viso pasaulio, kurie turi patirties ekonomikos, inžinerijos ir informatikos srityse, todėl esame puikiai pasiruošę vykdyti veiklą pasauliniu mastu.

Čia žiūrėkite mūsų valdybos narius, kurie vadovauja pasaulinėms GINDUMAC operacijoms.

Daniel Kaiser

Daniel Kaiser

Co-CEO / Managing Partner

d.kaiser@gindumac.com
Benedikt Ruf

Benedikt Ruf

Co-CEO / Managing Partner

b.ruf@gindumac.com
Borja Garcia Lomba

Borja Garcia Lomba

Head of Inventory & Pricing

b.garcia@gindumac.com

Mūsų interneto svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi mūsų interneto svetaine ir nekeisdami slapukų nuostatų sutinkate su slapukų naudojimo politikos nuostatomis.  Spustelėkite čia, jei norite sužinoti daugiau.

ATMESTIpriimti